Sneeuwbus Frankrijk: St Jean d'Arves, St Sorlin, Le Courbier, Valmeinier, La Norma, Valfréjus
Voor wie geen auto heeft is de Sneeuwbus naar Frankrijk ideaal! Je stapt in Nederland in en reist 's nachts naar jouw Wintersportbestemming. Ook als je een té kleine auto hebt voor al je spullen of als je gewoon geen zin hebt om zo ver te rijden biedt de Sneeuwbus een uitstekende oplossing. Boek jouw losse busreis naar Frankrijk bij Opvakantie.nl!
Al deze touringcars voldoen aan de ANVR-classificaties en zijn in het bezit van het Keurmerk Busbedrijf.
Opstapplaatsen voor de bus naar Frankrijk
(tijden zijn richttijden, opstapplaatsen onder voorbehoud)
Plaats Vertrek Locatie
Amsterdam 16.00 Europaboulevard P 18 (Buitenveldert Oost)
Utrecht 17.00 3521, P+R, Muziektheater Leidsche Rijn la
Den Bosch 17.45 Station-NS Bruistensingel bij Bushalte
Eindhoven 18.30 Antoon Coolenlaan 1 Parkeerplaats Zwembad de Tongelreep
Weert 19.15 Station-NS
Maastricht 20.45 Station-NS, t/o Brandsbierhuis
4000 Luik/Liege 21.30 Station Guillemins, Rue du Plan Incliné bushalte voor Sex Shop naast Esso tankstation
Indien er achter een bestemming “ tot met plaatsnaam” vermeld staat, rijden onze touringcars tot de tussen haakjes vermelde plaats. Eventueel verder vervoer dient door de passagiers zelf geregeld en betaald te worden.
Geef je voorkeur voor de opstapplaats aan bij de optionele extra's (hier staan tevens de indicatietijden voor vertrek). Let op! Opstapplaatsen kunnen vervallen indien er te weinig belangstelling is.
Bestemmingen (Geef in het opmerkingen veld van het aanvraagformulier aan waar je naartoe wilt) Bestemmingen kunnen in de loop van het seizoen veranderen, geef jouw eindbestemming aan in het het veld 'opmerkingen'.
Bestemmingen Frankrijk
St. Jean de Maurienne Gare SNCF(Treinstation)
St. Jean D’ Arves Bij de Bioscoop (Cinema)
St. Michel de Maurienne Gare SNCF (Treinstation)
St. Sorlin D’ Arves Centrale Busparkeerplaats
Le Corbier Gare SNCF (Treinstation)in St. Jean de Maurienne
La Toussuire Gare SNCF (Treinstation)in St. Jean de Maurienne
Valmeinier 1800 Gare SNCF (Treinstation)in St. Michel de Maurien
Val Cenis/Lanslebourg Mont Cenis Hotel Relais des Alpes #
Val Cenis/Lansvillard Les Balcons de Val Cenis Village #
La Norma Gare SNCF (Treinstation) in Modane
Modane Gare SNCF (Treinstation)
Valfréjus Gare SNCF (Treinstation) in Modane
# Dit is een transferbestemming. Er geldt een toeslag van 30,- euro per persoon. Je wordt met een kleiner busje verder vervoerd naar de eindbestemming.
Zoek je een busreis naar Oostenrijk? Frankrijk? of Zwitserland? Italie of Andorra?
Kijk naar de Sneeuwbus Oostenrijk. Of wil je naar Zwitserland met de bus? Klik op de link voor de Sneeuwbus naar Zwitserland, Sneeuwbus naar Andorra en Sneeuwbus naar Italië en natuurlijk ook de Sneeuwbus Oostenrijk!
De vakanties op deze site zijn een selectie uit ons totale vakantieaanbod. Mocht deze vakantie dus niet precies zijn wat je zoekt dan kijken wij graag voor je verder. Geef in elk geval al je wensen, vragen en voorkeuren op in het veldje 'opmerkingen' van het aanvraagformulier en wij houden er rekening mee! Alle informatie op deze site is onder voorbehoud van wijzigingen; prijzen en beschikbaarheid zijn onder voorbehoud.
Accommodatie
Dit is alleen een losse busreis. Als je nog een accommodatie wilt boeken, kan dat uiteraard ook! Vul in het 'opmerkingenveldje' wat je wensen zijn en wij gaan graag voor je op zoek.
Omgeving
Sneeuwbus, Frankrijk
Geen auto maar wel op wintersport?
Boek nu een heen en terugreis met de bus naar de bekende wintersportplaatsen in Frankrijk
Meer informatie over Sneeuwbus, Frankrijk
Vakanties naar
Sneeuwbus, Frankrijk
Sneeuwbus Frankrijk: Val Thorens, Tignes, La Plagne en Les Arcs | | v.a | 159,- |
Sneeuwbus Frankrijk: Aigle (CH), Morgins, Chatel, Morzine, Les Gets | | v.a | 159,- |
Sneeuwbus Frankrijk: St Jean d'Arves, St Sorlin, Le Courbier, Valmeinier, La Norma, Valfréjus | t/m 21-12-2000 | v.a | 119,- |
Omgeving
Op dit moment is er geen omgevingsinformatie bekend.
Prijzen
Prijzen zijn per persoon in euro's
Inclusief in de reissom
* Retour Busreis Royal Class
* 1 Ski of Boardbag mee in de bus.
Verplichte extra's
Niet inclusief in de reissom